[ MENU DODATKOWE ]


Konferencje i wydarzenia

 
 


ZAKOŃCZONE / ARCHIVE:

06.06.2018

III Międzynarodowa Konferencja Naukowo-Techniczna pt. "Innowacje w geodezji i kartografii oraz gospodarce nieruchomościami"

ilustracja   Szanowni Państwo,

 

Serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w III międzynarodowej konferencji naukowo-technicznej pt. „Innowacje w geodezji i kartografii oraz gospodarce nieruchomościami”, która odbędzie się w dniach 6-8 czerwca 2018 r. w Janowie Lubelskim nad Zalewem Janowskim.

 

Konferencja organizowana jest przez Katedrę Inżynierii Kształtowania Środowiska i Geodezji Uniwersytetu Przyrodniczego w Lublinie, Katedrę Geodezji Słowackiego Uniwersytetu Technicznego w Bratysławie, Lwowski Narodowy Uniwersytet Rolniczy w Dublanach, Polskie Towarzystwo Inżynierii Ekologicznej oddział w Lublinie, Towarzystwo Rozwoju Obszarów Wiejskich.

 

Celem konferencji jest prezentacja najnowszych wyników badań naukowych i osiągnięć wdrożeniowych z zakresu geodezji i kartografii oraz gospodarki nieruchomościami realizowanych w różnych ośrodkach naukowych w Polsce i za granicą. Tematyka konferencji będzie obejmowała zagadnienia dotyczące: gospodarki nieruchomościami, geodezyjnego projektowania przestrzeni wiejskiej, katastru nieruchomości, geoinformatyki, fotogrametrii i teledetekcji, planowania przestrzennego, nowoczesnych technik i technologii w pomiarach geodezyjnych jak również inżynierii wodnej oraz infrastruktury terenów wiejskich.

 

Liczymy, że wzajemna wymiana doświadczeń podczas konferencji umożliwi rozwój nowoczesnych działań w zakresie geodezji i kartografii oraz gospodarki nieruchomościami. Szczegółowe informacje znajdziecie Państwo na stronie: www.konferencja.innowacje.uplublin.pl  

 


  [ komunikat nr 1 ] 
 

 

 

« wstecz