[ MENU DODATKOWE ]



Katedra Technologii Surowców Pochodzenia Roślinnego i Gastronomii

20-704 Lublin, ul.Skromna 8
Kierownik: prof. dr hab. Waldemar Gustaw, profesor zwyczajny badawczo-dydaktyczny
tel. 81-462-33-06
e-mail: waldemar.gustaw@up.lublin.pl, www

Jednostki podległe

Profesorowie zwyczajni, profesorowie

    Profesorowie uczelni

    • dr hab. Aldona Sobota, profesor uczelni badawczo-dydaktyczny, tel. 81-462-33-14
      e-mail: aldona.sobota@up.lublin.pl / Zakład Inżynierii i Technologii Zbóż

    Adiunkci

    • dr inż. Ewa Jabłońska-Ryś, adiunkt badawczo-dydaktyczny, tel. 81-462-33-08
      e-mail: ewa.jablonska-rys@up.lublin.pl / Zakład Technologii Owoców, Warzyw i Grzybów
    • dr inż. Monika Michalak-Majewska, adiunkt dydaktyczny, tel. 81-462-33-09
      e-mail: monika.michalak@up.lublin.pl / Zakład Technologii Owoców, Warzyw i Grzybów
    • dr Wojciech Radzki, adiunkt badawczo-dydaktyczny, tel. 81-462-33-07
      e-mail: wojciech.radzki@up.lublin.pl / Zakład Technologii Owoców, Warzyw i Grzybów
    • dr inż. Katarzyna Skrzypczak, adiunkt badawczo-dydaktyczny, tel. 81-462-33-08
      e-mail: katarzyna.skrzypczak@up.lublin.pl / Zakład Technologii Owoców, Warzyw i Grzybów
    • dr Aneta Sławińska, adiunkt badawczo-dydaktyczny, tel. 81-462-33-07
      e-mail: aneta.slawinska@up.lublin.pl / Zakład Technologii Owoców, Warzyw i Grzybów
    • dr Emilia Sykut-Domańska, adiunkt badawczo-dydaktyczny, tel. 81-462-33-16
      e-mail: emilia.sykut-domanska@up.lublin.pl / Zakład Inżynierii i Technologii Zbóż
    • dr Anna Wirkijowska, adiunkt badawczo-dydaktyczny, tel. 81-462-33-15
      e-mail: anna.wirkijowska@up.lublin.pl / Zakład Inżynierii i Technologii Zbóż
    • dr Piotr Zarzycki, adiunkt badawczo-dydaktyczny, tel. 81-462-33-17
      e-mail: piotr.zarzycki@up.lublin.pl / Zakład Inżynierii i Technologii Zbóż

    Asystenci

    • mgr Piotr Stanikowski, asystent badawczo-dydaktyczny, tel. 81-462-33-09
      e-mail: piotr.stanikowski@up.lublin.pl / Zakład Technologii Owoców, Warzyw i Grzybów
    • mgr inż. Dorota Teterycz, asystent badawczo-dydaktyczny, tel. 81-462-33-09
      e-mail: teteryczdorota@gmail.com / Zakład Inżynierii i Technologii Zbóż

    Pozostali pracownicy

    • dr Jarosław Mazurkiewicz, starszy specjalista inżynieryjno-techniczny
      e-mail: jaroslaw.mazurkiewicz@up.lublin.pl / Zakład Inżynierii i Technologii Zbóż
    • mgr inż. Jolanta Moryc, specjalista inżynieryjno - techniczny, tel. 81-462-33-05
      e-mail: jola.moryc@up.lublin.pl / Zakład Technologii Owoców, Warzyw i Grzybów
    • mgr inż. Katarzyna Serewa, starszy technik, tel. +48-81-462-33-12
      e-mail: katarzyna.banaszkiewicz@up.lublin.pl / Zakład Inżynierii i Technologii Zbóż
    • mgr inż. Dorota Targońska, starszy technik, tel. 81-462 33 05
      e-mail: dorota.targonska@up.lublin.pl / Zakład Technologii Owoców, Warzyw i Grzybów

    Doktoranci

    • mgr Ada Krawęcka, doktorant, tel. +48 81 462 33 16 / Zakład Inżynierii i Technologii Zbóż

    Profesorowie emerytowani

    • prof. dr hab. Janusz Kalbarczyk, profesor emerytowany, tel. +48 81 462 33 06
      e-mail: janusz.kalbarczyk@up.lublin.pl / Zakład Technologii Owoców, Warzyw i Grzybów
    • prof. dr hab. Zbigniew Rzedzicki, profesor emerytowany
      e-mail: zbigniew.rzedzicki@gmail.com / Zakład Inżynierii i Technologii Zbóż