logo   Biuro Karier Studenckich
         i Więzi z Absolwentami

Menu

Biuro Karier Studenckich i Więzi z Absolwentami
Adres korespondencyjny: ul. Akademicka 13, 20-950 Lublin
tel: (81) 445 66 05; fax ~67 19,
kariera@up.lublin.pl
mapa LokalizacjaSzkolenia i warsztaty

17.10.2017

Fundacja Aktywnej Rehabilitacji ma przyjemność zaprosić osoby niepełnosprawne z terenu województwa lubelskiego do udziału w projekcie " Kompleksowa aktywizacja zawodowa i włączenie w rynek pracy osób niepełnosprawnych". Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą form wsparcia, w ramach których, beneficjenci będą mogli skorzystać z szerokiej gamy narzędzi aktywizacji zawodowej. Każdy z beneficjentów otrzyma swój indywidualny plan działania, na postawie którego, zostanie dobrana odpowiednia ścieżka wsparcia we wchodzeniu na rynek pracy.

far_opis_form_wsparcia.pdf

13.10.2017

Interesujesz się nowymi technologimi? Studiujesz informatykę? Już 17.10. w najbliższy wtorek o godz. 18.00 odbędzie się bezpłatne i otwarte wydarzenie na temat machine learningu i sztucznej inteligencji. Odbędą się dwie merytoryczne prelekcje: Piotr Migdał (deepsense.ai) i Vladimir Alekseichenko (GE), który ramach wydarzenia przeprowadzi WARSZTATY. Zapisy na: https://isapg4.evenea.pl/
MIEJSCE: Wydział Informatyki UMCS
CZAS: 17.10. (wtorek) godz. 18.00
Zapraszamy! :) Liczba miejsc ograniczona. Obowiązują zapisy na: https://isapg4.evenea.pl/
 

13.10.2017

Informacja_o_projekcie.pdf

06.10.2017

 

 

Po wakacyjnej przerwie kilka informacji na temat stanu realizacji projektu „Mikro innowacje – makro korzyści”.

 

1.   DOŁĄCZ DO GRONA INNOWATORÓW I POMÓŻ LUDZIOM MŁODYM ODNALEŹĆ SIĘ NA RYNKU PRACY! Pod takim tytułem ukazał się kolejny artykuł na temat naszego projektu w sierpniowym wydaniu Panoramy Lubelskiej. Jak z tego wnika dalej szukamy innowacyjnych pomysłów dotyczących tego jak ułatwić ludziom młodym start w życie zawodowe.  Przypominamy, że w ramach naszego projektu możemy przeznaczyć do 100 tys. złotych na pojedynczy grant na rozwinięcie nowych – innowacyjnych rozwiązań lub usprawnianie już istniejących metod, narzędzi z pogranicza obszaru edukacji i zatrudnienia. Już 11 pomysłów zostało rekomendowanych przez Komisję Konkursową do otrzymania grantu. Kolejne posiedzenie Komisji już 19-tego września!

2.   W załączeniu do niniejszego maila przesyłamy Państwu krótki tekst z najważniejszymi informacjami na temat naszego projektu realizowanego w Partnerstwie: Miejski Urząd Pracy w Lublinie oraz Lubelska Fundacja Rozwoju. Jeśli mieliby Państwo jakiekolwiek pytania na temat warunków przystąpienia do projektu jesteśmy do Państwa dyspozycji – podajemy numery telefonów do naszych Brokerów Innowacji Społecznych: Cezary tel. 669 200 929, Ewa tel. 664 490 109, Krystyna tel. 602 680 478.

 

Informacje_o_projekcie_mikro_innowacje_-_makro_korzysci.pdf

Newsletter_10_05102017.docx

 

 

15.09.2017

 

 

Małopolski Instytut Kultury w Krakowie zaprasza na bezpłatne szkolenie z prowadzenia warsztatów i szkoleń z wykorzystaniem ekonomicznej gry symulacyjnej Chłopska Szkoła Biznesu, która jest sprawdzonym narzędziem aktywizującym i integrującym dla grup od 12 do 30 osób powyżej dwunastego roku życia. Uczestnicy w praktyce, poprzez udział w dwóch rozgrywkach, przekonają się, jakie korzyści może przynieść wykorzystanie gry w szkoleniach czy warsztatach (między innymi integracja grupy, trenowanie kompetencji społecznych takich jak komunikacja w grupie i negocjacje, kształtowanie postawy przedsiębiorczej, rozwój kreatywności i umiejętności myślenia strategicznego), a także poznają hstorię andrychowskiego ośrodka tkackiego, na bazie której powstała gra.

Pierwsze wydanie gry powstało w 2010 roku. Obecnie jest ona używana przez pracowników ponad 850 organizacji w całej Polsce – uczelni, urzędów pracy, poradni psychologiczno-pedagogicznych, organizacji pozarządowych, firm szkoleniowych, ochotniczych hufców pracy. Zaproszenie kierujemy do doradców zawodowych, nauczycieli, wykładowców akademickich, pracowników biur karier, trenerów biznesu, przedstawicieli centrów aktywizacji zawodowej i społecznej, klubów pracy, klubów integracji społecznej, animatorów kultury i wszystkich pracujących z grupami osób powyżej dwunastego roku życia.

Szkolenie odbędzie się 25 września 2017 roku (poniedziałek) o godz. 11.00 w sali szkoleniowej Wojewódzkiego Klubu Techniki i Racjonalizacji przy ul. Szewskiej 4 w Lublinie i potrwa około 3,5 godziny. Na życzenie wystawiamy zaświadczenie o uczestnictwie w szkoleniu. Zgłoszenia przyjmowane są mailowo pod adresem csb@mik.krakow.pl do 21 września (czwartek) do godziny 12.00. W zgłoszeniu należy podać imię i nazwisko, telefon kontaktowy, adres e-mail oraz nazwę organizacji, którą Państwo reprezentują. Decyduje kolejność zgłoszeń (30 miejsc). Każde zgłoszenie zostanie potwierdzone. Więcej informacji można uzyskać pod numerem telefonu 509 559 048.

Szczegółowy program szkolenia, zdjęcie gry oraz informacje na jej temat znajdą Państwo w załączonych materiałach i na stronie www.csb.mik.krakow.pl.

Zapraszamy także do obejrzenia pięciominutowego filmiku o naszej grze: https://youtu.be/xdw-NzSL_dw. 

Program_szkolenia_chlopska_szkola_biznesu,_lublin.pdf

 

15.09.2017

Kurs pierwszej pomocy Polskiego Czerwonegp Krzyża

28.08.2017

 

Wykazy zajęć poradnictwa grupowego w IV kwartale 2017 r., organizowanych w Centrach Informacji i Planowania Kariery Zawodowej WUP w Lublinie oraz w Filiach WUP w Białej Podlaskiej, Chełmie i  Zamościu:

 

27.07.2017

 

Zapraszamy do udziału w projekcie „Młodzi na rynku pracy!”.

Mamy ostatnie wolne miejsca na szkolenia:

  • Opiekun osób starszych,
  • Inżynieria projektowania komputerowego CAD 2D i 3D.


Po szkoleniu (z egzaminem) zapewniamy wynagrodzenie za 3-miesięczny staż zawodowy w kwocie ok. 1400zł/mc. Szkolenia odbywają się w Lublinie.  Celem projektu jest aktywizacja zawodowa i zwiększona zdolność do zatrudnienia u osób w wieku 15-29 lat pozostających bez pracy (bezrobotnych, biernych zawodowo), w tym osoby z niepełnosprawnościami, które nie uczestniczą w kształceniu i szkoleniu, zamieszkujących na terenie województwa lubelskiego powiatów: bialski, biłgorajski, chełmski, hrubieszowski, krasnostawski, kraśnicki, lubartowski, lubelski, Lublin, łukowski, puławski, tomaszowski, zamojski. 
Rekrutacja do końca sierpnia 2017!


e-mail: narynkupracy@nskonsulting.pl 
tel. 533 313 961,  www.projektynsk.pl

 

 

14.07.2017

13.07.2017