ul. Akademicka 15
20-950 Lublin
(48-81) 445-62-28
biblioteka.glowna@up.lublin.pl
(48-81) 445-62-25 wypożyczalnia

Katalog BG UP

Przewodnik po katalogu

Program VPN

Sieć WiFi


  Wirtualna Biblioteka Nauki



Konto czytelnika

Przypomnienia o terminie zwrotu Zgłoś e-mail

Zaproponuj kupno książki

Nowości w księgozbiorze studenckim

Lista A-Z

Doktoraty UP

Nabytki

Punktacja publikacji

Szkolenie on-line
Podręcznik

Baza publikacji pracowników
UP w Lublinie



      


Biblioteka Główna


Dyrektor

kustosz dypl. dr Paulina Studzińska-Jaksim
                          e-mail: paulina.jaksim@up.lublin.pl


----------------------------------------------------------

starszy kustosz dypl. dr Marian Butkiewicz

e-mail: marian.butkiewicz@up.lublin.pl
----------------------------------------------------------

Sekretariat

tel./fax: (48-81) 445-62-28
                          e-mail: biblioteka.glowna@up.lublin.pl

starszy referent mgr Aneta Kuś
                          e-mail: aneta.kus@up.lublin.pl   

 


Oddział Wypożyczalni i Magazynów

Kierownik    tel. (48-81) 445-62-40

bibliotekarz mgr Bartłomiej Boćkowski
               e-mail: bartlomiej.bockowski@up.lublin.pl

Wypożyczalnia
tel. (48-81) 445-62-25

               e-mail: wypozyczalnia@up.lublin.pl

kustosz mgr inż. Katarzyna Stafińska
               e-mail: katarzyna.stafinska@up.lublin.pl

kustosz mgr Krystyna Węcławska

bibliotekarz Zdzisława Zań

młodszy bibliotekarz Michalina Deniusz-Rosiak

młodszy bibliotekarz mgr inż. Hanna Pawłowska



Magazyny   tel.: (48-81) 445-62-22 ; 445-62-43

            
kustosz mgr Bożena Persona

bibliotekarz mgr Maria Sobczyk

młodszy bibliotekarz mgr Justyna Kamińska

młodszy bibliotekarz mgr inż. Radosław Kowalik
               e-mail: radoslaw.kowalik@up.lublin.pl

młodszy bibliotekarz mgr Ilona Stańczak



Wypożyczalnia Międzybiblioteczna tel. (48-81) 445-62-40


bibliotekarz mgr Bartłomiej Boćkowski
                        e-mail: bartlomiej.bockowski@up.lublin.pl

młodszy bibliotekarz mgr Marek Niewiadomy
                        e-mail: marek.niewiadomy@up.lublin.pl


Oddział Informacji Naukowej

e-mail: informacja.naukowa@up.lublin.pl

tel.: (48-81) 445-62-27


Kierownik

bibliotekarz mgr Maria Boćkowska
              e-mail: maria.bockowska@up.lublin.pl

bibliotekarz mgr inż. Anna Gawryluk
             e-mail: anna.gawryluk@up.lublin.pl

bibliotekarz dr Małgorzata Gorczyńska
             e-mail: malgorzata.gorczynska@up.lublin.pl

młodszy bibliotekarz mgr inż. Weronika Kowalska
             e-mail: weronika.kowalska@up.lublin.pl

młodszy bibliotekarz mgr Anna Starek
             e-mail: anna.starek@up.lublin.pl
           


Oddział Czytelni


e-mail: czytelnia.up@wp.pl

Kierownik     tel. (48-81) 445-62-46

starszy bibliotekarz mgr inż. Monika Baltyn
                                   e-mail: monika.baltyn@up.lublin.pl

kustosz mgr inż. Ewa Leszczyńska

kustosz mgr inż. Małgorzata Nowak

młodszy bibliotekarz inż. Monika Gierej
                                    e-mail: monika.gierej@up.lublin.pl

bibliotekarz mgr inż. Marzena Lemiecha

młodszy bibliotekarz mgr inż. Dagmara Mischlich

młodszy bibliotekarz mgr inż. Magdalena Piech

młodszy bibliotekarza mgr Ewa Stępień

młodszy bibliotekarz mgr Justyna Wojdyła


Oddział Wydawnictw Zwartych

tel.: (48-81) 445-62-23

Kierownik

kustosz mgr Monika Nowogrodzka
                       e-mail: monika.nowogrodzka@up.lublin.pl

starszy bibliotekarz mgr Renata Lewińska
                      e-mail: renata.lewinska@up.lublin.pl

młodszy bibliotekarz mgr inż. Małgorzata Gawęda

Opracowanie rzeczowe
tel.: (48-81) 445-60-82

kustosz mgr inż. Agnieszka Szymczak
                    e-mail: agnieszka.szymczak@up.lublin.pl

starszy bibliotekarz mgr Adriana Sobczak-Frynas
                    e-mail: adriana.sobczak@up.lublin.pl


Oddział Wydawnictw Ciągłych

tel.: (48-81) 445-62-26

Kierownik

starszy kustosz dypl. mgr Irmina Padzińska
              e-mail: irmina.padzinska@up.lublin.pl

kustosz mgr Agnieszka Penar
             e-mail: agnieszka.penar@up.lublin.pl

kustosz mgr Monika Żuraw
             e-mail: monika.zuraw@up.lublin.pl

młodszy bibliotekarz mgr Monika Mroczek
             e-mail: monika.mroczek@up.lublin.pl


Oddział Komputeryzacji Biblioteki

tel. (48-81) 445-62-24

starszy kustosz dypl. mgr Andrzej Padziński
                        e-mail: andrzej.padzinski@up.lublin.pl

kustosz mgr Anna Drozd-Małaj
                       e-mail: anna.drozd@up.lublin.pl

st. technik mgr inż. Bartłomiej Pawłowski
                       e-mail: bartlomiej.pawlowski@up.lublin.pl

tel. (48-81) 445-60-82

młodszy bibliotekarz mgr Monika Szarama
                      e-mail: monika.szarama@up.lublin.pl


Sekcja Inwentaryzacji i Selekcji Księgozbioru

tel. (48-81) 445-62-22

kustosz dypl. mgr inż. Helena Gruszecka
                       e-mail: helena.gruszecka@up.lublin.pl